dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. ROSYJSKI

Podkategoria: książki ćwiczenia CD

Nazwa: Davaj ! – prenumerata na 1 rok (6 numerów)

Rozmiar: 21 x 29

Parametry: 1 kpl

Cena: 87,15 zł brutto

Czasopismo językowe Davaj! – prenumerata roczna (6 numerów). Poziom A2-B1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

OPIS W JĘZYKU ROSYJSKIM:
Средний уровень (A2-B1)

Полезный инструмент, чтобы познакомиться с различными сторонами русской действительности посредством статей, маршрутов и интервью. Поистине полезны игры, тесты и задания для запоминания прочитанного материала. Большие красочные постеры отображают наиболее интересные черты России, облегчая тем самым восприятие культуры.

Темы 2011-2012 :
• молодые и талантливые
• 2011: год летучей мыши
• 2012… а потом?
• Вместе – лучше!
• The Amazing Spider-Man
• Готовы к Олимпиаде?

16 цветных страниц 21×29, 7 см 6 выпусков (Сентябрь-май)

Czasopismo dla osób ze znajomością języka rosyjskiego na poziomie B2-C1. Zawiera ciekawe i aktualne artykuły przybliżające uczniowi tematy związane z cywilizacją i kulturą rosyjską, stylem życia Rosjan oraz służy jako doskonały materiał wspomagający skuteczną naukę języka rosyjskiego.

16 kolorowych stron
Format: 21x 29,7 cm
6 numerów (od września do maja)

Odwiedź stronę www.magazines.ettoi.pl i ściągnij darmowy numer czasopisma

-SPECYFIKA I STRUKTURA CZASOPISMA:
W każdym numerze pisma znajduje się artykuł główny poświęcony różnym wydarzeniom bieżącym ze współczesnego świata. Zbudowany jest on w oparciu o konkretne struktury i funkcje językowe, oraz ukierunkowany na prezentację ciekawego słownictwa. Artykułowi głównemu towarzyszą inne artykuły dotyczące kultury, tradycji i specyfiki Francji oraz krajów francuskojęzycznych, jak również seria ciekawych ćwiczeń ustnych oraz ćwiczeń łączących różne kompetencje językowe. Ponadto w gazecie znajdują się rekomendacje ciekawych stron internetowych wraz z odnośnikami i adresami, komiks, oraz glosariusz.

Czasopismo skupia się na rozwijaniu różnych kompetencji językowych (w tym znajomości słownictwa i gramatyki, rozumienia tekstu, rozumienia ze słuchu, znajomości kultury) i jako narzędzie do wykorzystania zarówno w szkole jak i w domu stanowi doskonałą pomoc w nauce języka.

Czasopismo przygotowane zostało w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.
-STRUKTURA PRENUMERATY:
Prenumerata składa się z 6 numerów pisma ukazujących się w następujących miesiącach: numer 1 – przełom września i października, numer 2 – listopad, numer 3 – przełom grudnia i stycznia, numer 4 – luty, numer 5 – przełom marca i kwietnia, numer 6 – maj. Prenumeratę wykupić można w dowolnym momencie w miesiącach od września do maja (prenumerata wykupiona w miesiącach od czerwca do sierpnia zostanie uruchomiona we wrześniu). Niezależnie od momentu w którym dokonuje się subskrypcji osoba zamawiająca zawsze otrzyma wszystkie 6 numerów (numery wcześniejsze zostaną przesłane razem najbliższym bieżącym numerem).
Z wyłączeniem szczególnych przypadków czasopisma przesyłane są do odbiorcy bezpośrednio z wydawnictwa ELI Magazines. W związku z powyższym dane adresowe subskrybenta zostają udostępnione przez nas wydawcy (dane udostępniamy wyłącznie w celu umożliwienia wydawnictwu bezpośredniego przesyłania czasopism do odbiorców i tym samym wyeliminowania podwójnych kosztów przesyłki). Czas dostarczenia każdego numeru czasopisma wynosi około 10 dni roboczych od momentu wysłania ich przez wydawcę.

W przypadku większości prenumerat istnieje możliwość ściągnięcia w wersji elektronicznej kilkunastostronicowej broszury metodycznej dla nauczyciela prezentującej strukturę i założenia językowe czasopisma, oraz zawierającej ćwiczenia dodatkowe z możliwością ich kopiowania.

Cena prenumeraty wynosi 79.90 zł. W przypadku zamówienia pięciu prenumerat tego samego magazynu i na ten sam adres odbiorcy cena jednostkowa prenumeraty wynosi 44.90 zł.

-PRZECZYTAJ KONIECZNIE ZANIM ZŁOŻYSZ ZAMÓWIENIE:
Jedyną formą płatności za prenumeratę jest przedpłata (realizowana jako przelew na nasze konto, lub za pomocą kanałów płatności). Nie ma możliwości zapłaty za prenumeratę za pobraniem, chyba że razem z prenumeratą klient zamawia inne książki, lub materiały).

W razie jakichkolwiek wątpliwości, lub pytań prosimy o kontakt!

« Powrót do poprzedniej strony