Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85
0.00 PLN

EduROM biologia szkoła średnia

Cena brutto: 169.74 PLN

Rozmiar: 1 CD-ROM

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Informacje ogólne


Edukacyjny program komputerowy, obejmujący podstawowe zagadnienia z zakresu nauczania biologii w szkole ponadgimnazjalnej. Znakomity sposób prezentacji treści, symulacje i trójwymiarowe modele sprawiają, że nauka z programem eduROM Biologia jest wyjątkowo skuteczna i pasjonująca.Materiał dydaktyczny


Bogato ilustrowany, zawierający filmy wideo i animacje przestrzenne, program wzbogacony został m.in. o biografie osób zasłużonych w dziedzinie biologii. Duży wybór interesujących prezentacji multimedialnych o różnorodnej tematyce (np. funkcje organizmu, biologiczne procesy niewidoczne gołym okiem) jest niezwykłym dodatkiem do tradycyjnego wykładu. Materiał dydaktyczny zawarty w programie eduROM Multimedialne lekcje - Biologia odpowiada co najmniej 60 godzinom efektywnej nauki. Zgodny jest także z podstawą programową zatwierdzoną przez MEN.
Elastyczny tryb naukiPodczas wykonywania ćwiczeń system analizuje stan wiedzy ucznia oraz dostosowuje materiał do jego umiejętności i wiadomości w taki sposób, aby zwiększyć skuteczność nauki. Uczeń słabszy, który gorzej radzi sobie z wybranymi ćwiczeniami, jest wspierany podpowiedziami naprowadzającymi na właściwą odpowiedź. Uczeń, który lepiej radzi sobie z zadaniami, rozwiązuje ćwiczenia trudniejsze. Taki system pozwala na indywidualizację i precyzyjne dopasowanie procesu nauczania do potrzeb każdego ucznia.
"Inteligentne" ćwiczeniaKażde ćwiczenie zawiera komentarz zwrotny (w formie dźwiękowej, tekstowej i graficznej) lub tzw. komentarz okienkowy (dodatkowa prezentacja w postaci tekstu, tabeli, ilustracji).Szczegółowy raport wyników, przypisany do każdego ćwiczenia, umożliwia analizę sposobu jego wykonania - wskazuje m.in. ile razy użytkownik korzystał z podpowiedzi, ile popełnił błędów, zanim poprawnie rozwiązał całe zadanie. Raport nie może też zostać wyzerowany, co motywuje użytkownika do udzielania przemyślanych odpowiedzi.
Przewodnik - jak pracować z programem efektywnieStrona tytułowa każdej lekcji zawiera informacje o jej celach oraz zakresie wiedzy niezbędnym, aby zrozumieć daną lekcję i poprawnie wykonać zawarte w niej ćwiczenia. Na kolejnych stronach umieszczono dokładne wskazówki, jak efektywnie pracować z materiałem szczegółowym. Praca z programem nie powinna więc sprawiać użytkownikowi najmniejszego problemu.
Narracje i filmyW programie eduROM Multimedialne lekcje - Biologia dostępne są ciekawe narracje i animowane filmy, które poruszają tematy m.in. z zakresu budowy organizmu człowieka, genetyki i ekologii.
Programy narzędzioweSzybkiemu zapamiętywaniu przekazywanych wiadomości oraz ich systematyzacji służą specjalne programy narzędziowe:


* Słowniczek - zawiera hasła tematyczne związane z biologią, stosowane na stronach kursu;

* Biografie - przedstawia ilustrowane biografie słynnych biologów.Dodatkowe opcje programu eduROM Matematyka:


* Szukaj - narzędzie stanowiące jednocześnie szczegółowy indeks kursu; pozwala na przeszukiwanie materiału za pomocą wyrazów kluczowych.

* Moje lekcje - program pozwalający tworzyć własne lekcje poprzez dowolne zestawianie stron wybranych z całego kursu.

* Wyniki - opcja umożliwiająca śledzenie rezultatów osiąganych podczas pracy z programem.

* Notatki - opcja umożliwiająca dodanie do poszczególnych stron kursu dowolnych tekstów (notatek).

Programy eduROM Multimedialne lekcje to seria realizująca wybrane zagadnienia podstawy programowej najważniejszych przedmiotów w szkole ponadgimnazjalnej: matematyki, fizyki, chemii, biologii oraz przedsiębiorczości.Dostępne są także programy do szkoły podstawowej i gimnazjum.

Minimalne wymagania techniczne:


* komputer zgodny z IBM PC Pentium 1 GHz lub wyższym

* system operacyjny Windows 98/ME/2000/XP/Vista

* 256 MB pamięci operacyjnej

* karta grafiki pracująca z rozdzielczością 800x600

* napęd CD-ROM lub DVD-ROM

* karta dźwiękowa

* mysz
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij