dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: BIOLOGIA, PRZYRODA

Podkategoria: ochrona środowiska

Nazwa: Ekologia na co dzień – plansze i karty pracy

Rozmiar: .

Parametry: 1 kpl

Cena: 227,55 zł brutto

.

Edukacja proekologiczna w przedszkolu i szkole powinna być ukierunkowana nie tylko na dostarczaniu dziecku wiedzy, ale przede wszystkim na kształtowaniu nawyków. Dziecko nie musi wszystkiego wiedzieć, ale powinno rozumieć potrzebę ochrony najbliższego środowiska. Plansze są czytelne i popularyzują konkretne działania proekologiczne oraz pokazują pozytywny wpływ, jakie dziecko może wywierać na swoje środowisko. Tematyka plansz poświęcona jest głównie ochronie wody i energii, właściwemu zachowaniu w plenerze, ociepleniu klimatu. Materiały do drukowania ? rysunki konturowe dają możliwość utrwalenia zdobytej wiedzy.

Od 3 lat

Zawartość: 19 kolorowych plansz A3 – płyta CD ze wszystkimi planszami i kartami pracy z możliwością wielokrotnego drukowania (do kolorowania i wycinania) – teczka

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony