Fiszki

Oferujemy je w wersji papierowej do czytania, a także w formie audiobooka do słuchania, dzięki czemu każdy znajdzie metodę odpowiednią dla siebie. Fiszki w języku polskim i angielskim to zarówno słownictwo, zwroty, ale także znane przysłowia i cytaty. Takie urozmaicenie sprawia, że nauka nie jest nudna. Jako początkujący poznajesz słowa, po przyswojeniu odpowiedniej liczby uczysz się tworzyć zwroty, a na koniec możesz spróbować swoich sił do zapamiętywania cytatów.

Taka forma nauki sprawdza się w każdym wieku, co więcej dzięki temu, że pomoce te mają formę kart są niewielkie i można je wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki nim już nigdy więcej nie będziesz nudzić się w podróży, a jednocześnie połączysz naukę z rozrywką.

Doskonale wiemy, że obszerne podręczniki i ciężkie słowniki potrafią zniechęcić do nauki, właśnie dlatego, zamiast nich oferujemy wygodne i dużo lepiej motywujące fiszki. Dzięki temu, że możesz kupić je w formie papierowej, jak i elektronicznej (audiobooki) doskonale sprawdzą się dla osób w każdym wieku. W ten sposób, nawet jeśli dopiero zaczynasz uczyć się języka obcego, zawsze możesz mieć je pod ręką i w razie potrzeby szybko sprawdzić znaczenie jakiegoś słowa.

Fiszki – angielski dla dzieci

Nauka od najmłodszych lat może przynieść dużo korzyści, ponieważ maluchy bardzo szybko się uczą, wystarczy tylko trochę im w tym pomóc. Właśnie dlatego w naszym asortymencie mamy pomoce dydaktyczne dla osób w każdym wieku, również dla dzieci w wieku 3-5 lat. Oczywiście oferujemy również te dla dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Oferowane pomoce językowe, pomogą Ci nauczyć się angielskich przysłów, idiomów, czasowników frazowych, poznać kolokacje, a także poszerzyć słownictwo. Nie zwlekaj, sprawdź co oferujemy i zacznij naukę jeszcze dziś.