dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. NIEMIECKI

Podkategoria: fiszki

Nazwa: FISZKI język niemiecki Poznaj Niemcy

Rozmiar: 100 kartoników, mp3 do pobrania

Parametry: 1 sztuka

Cena: 7,38zł brutto

“Poznaj Niemcy” to jeden z tytułów serii “FISZKI – Język i fakty” przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów – Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch.

W tytule “Poznaj Niemcy” na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę krajów niemieckojęzycznych – Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem – a to wszystko po niemiecku.
Od teraz:
- nie zdziwisz się, co robi Havel w Berlinie
- dowiesz się, że Stephansdom wcale nie jest domem Stefana
- będziesz chciał spróbować Weizenbier, Brezel i Sachertorte
- nie pomylisz Melange z melanżem

Zachęcamy do pobrania gratis nagrań w formie plików (mp3) – dzięki nim nauka będzie jeszcze skuteczniejsza.

Tytuł polecamy osobom na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kartoniki były maksymalnie przejrzyste i zawierały tylko niezbędne informacje. Taka forma przekazu gwarantuje, że po kilku obróceniach kartonika zapamiętuje się jego treść.
Kartoniki ponumerowano, tak by możliwa była jednoczesna nauka z FISZEK i nagrań dźwiękowych.

Każde pudełko posiada indywidualny kod, umożliwiający pobranie 100 plików audio (mp3). Kazdy plik zawiera nagranie haseł znajdujących się na pojedynczym kartoniku. Hasła nagrano w systemie: hasło w języku polskim – hasło w języku obcym. Po hasłach w języku obcym pozostawiono przerwę, aby umożliwić głośne powtórzenie słowa lub zdania.

Każdy tytuł tej serii to 100 kartoników umieszczonych w poręcznym pudełku, które umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie. Specjalne przekładki pozwalają na naukę w systemie quizu. Załączony do każdego produktu indywidualny kod pozwala na darmowe pobranie nagrań audio.

« Powrót do poprzedniej strony