Rejestracja Przypomnij hasło

Genialne rozwiązanie

Rozmiar: 9 x 9 cm

Nr katalogowy: 200-5070

Historyjki poruszają ważną w rozwoju emocjonalnym dziecka kwestię obchodzenia się ze swoimi mocnymi stronami i słabościami. Bohaterami opowieści są dzieci, które wpadają na genialne rozwiązania i dokonuję niespodziewanych odkryć. Dzieje się to zawsze w takiej sytuacji, gdy odważą się one zrobić coś po swojemu zamiast "papugować" działania rówieśników. Historyjki przedstawione na obrazkach będą doskonałą inspiracją do rozmów z dziećmi o budowaniu poczucia własnej wartości poprzez odkrywania swoich atutów, mocnych stron i talentów.

Od 9 lat

Zawartość: 8 historyjek po 9 kart każda - łącznie 72 kolorowe karty 9 x 9 cm - instrukcja