dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. POLSKI

Podkategoria: historyjki obrazkowe

Nazwa: I co teraz? Seria 1

Rozmiar: 10 x 9,5 cm

Parametry: 1 kpl

Cena: 130,38 zł brutto

.
Nr katalogowy: 200-5730

Atrakcyjne w formie i treści historyjki obrazkowe. Dołączone karty ze znakami zapytania, pozwalają na przerwanie historyjki w dowolnym momencie. Teraz można komponować brakujące zdarzenia lub zakończenie według własnej fantazji. Kolorowe obrazki zachęcają do opowiadania, uczą logicznego myślenia i zdolności obserwacji. Tematyka historyjek obejmuje zdarzenia dnia codziennego, w tym także drobne perypetie – ucząc jak radzić sobie w nieoczekiwanych sytuacjach.

» Zastosowanie:
ćwiczenia językowe
porządkowanie zdarzeń i tworzenie dowolnych opowieści
logiczne myślenie i kreatywność

» Zawartość:
25 serii po 5-7 kart każda
5 kart ze znakami zapytania
łącznie 143 karty o wymiarze 10 x 9,5 cm
instrukcja
umieszczone w trwałym tekturowym pudełku z pokrywką

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony