dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. POLSKI

Podkategoria: historyjki obrazkowe

Nazwa: I co teraz? Seria 2

Rozmiar: 10 x 9,2 cm

Parametry: 1 kpl

Cena: 130,38 zł brutto

.
Nr katalogowy: 200-5740

Kto pomoże, gdy ukochany misiu dostał się do ogrodzenia słonia? Co zrobić, gdy kot zostawia swoje ślady na świeżo namalowanym obrazku? Jak nudną niedzielną wizytę przemienić na interesującą zabawę w chowanego? 24 kolorowe historyjki obrazkowe aż prowokują do opowiadania i dyskusji. Głównymi bohaterami zdarzeń są ludzie i zwierzęta, a ich tematyka obejmuje sytuacje dnia codziennego oraz zabawne perypetie. Do historyjek załączone są 3 karty ze znakiem zapytania, które można umieścić w miejscu jednego lub kilku obrazków – wtedy możemy puścić wodze fantazji i tworzyć własne opowieści.

Wykaz historyjek:
1. Pomocny słoń / 2. Strzał w dziesiątkę / 3. Obraz łap kota / 4. Nie smacznego! / 5. Następny pociąg przyjedzie na pewno! / 6. Droga banknotu / 7. Koty wspinają się lepiej / 8. Szybko posprzątane / 9. Targ rupieci / 10. Kto szuka – znajduje / 11. Powódź / 12. Pomylone prezenty / 13. Kąpiel słoneczna / 14. Niewidomy pasażer / 15. Straszny duch / 16. Nieszczęścia chodzą parami / 17. Skończona sztuka / 18. Parasol na wszystkie sytuacje / 19. Wszystko na marne / 20. Także psy chcą dostać list / 21. Miękkie lądowanie / 22. Kto pod kim dołki kopie … / 23. Kocia muzyka / 24. Nie ma małpy!

» Zastosowanie:
ćwiczenia językowe
kreatywne tworzenie opowiadań
porządkowanie obrazków w kolejności zdarzeń
poszerzanie słownictwa
odgrywanie dialogów i insenizacji

» Zawartość:
24 serie po 5-9 kart każda
3 karty ze znakiem zapytania
łącznie 145 karty
wymiar karty 10 x 9,2 cm
instrukcja
umieszczone w trwałym tekturowym pudełku

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony