Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85
0.00 PLN

Jeden dzień z Flo

Cena brutto: 97.17 PLN

Rozmiar: 9 x 9 cm

.
Nr katalogowy: 200-6020

Pobudka - mycie - śniadanie - mycie zębów. Tak zaczyna się typowy dzień każdego dziecka. "Jeden dzień z Flo" pokazuje wydarzenia dnia codziennego od wstania z łózka do pójścia spać. Kolorowe obrazki zapraszają dzieci do mówienia, poszerzając ich słownictwo. Dzieci na pewno chętnie porównają własny dzień do dnia Flo. Postać i imię bohatera jest na tyle uniwersalna, że może być zarówno dziewczynką, jak i chłopcem. Obrazki nadają się również do pierwszych pisemnych prób wypowiedzi starszych dzieci.

» Zastosowanie:
ćwiczenia wypowiedzi ustnej i pisemnej
opowiadanie o własnych doświadczeniach

» Zawartość:
75 obrazków
wymiary karty 9 x 9 cm
instrukcja
umieszczone w trwałym kartonowym pudełku
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij