Rejestracja Przypomnij hasło

Cena: 97.17 PLN

Rozmiar: 9 x 9 cm

Nr katalogowy: 200-6020

Pobudka - mycie - śniadanie - mycie zębów. Tak zaczyna się typowy dzień każdego dziecka. "Jeden dzień z Flo" pokazuje wydarzenia dnia codziennego od wstania z łózka do pójścia spać. Kolorowe obrazki zapraszają dzieci do mówienia, poszerzając ich słownictwo. Dzieci na pewno chętnie porównają własny dzień do dnia Flo. Postać i imię bohatera jest na tyle uniwersalna, że może być zarówno dziewczynką, jak i chłopcem. Obrazki nadają się również do pierwszych pisemnych prób wypowiedzi starszych dzieci.

» Zastosowanie:
ćwiczenia wypowiedzi ustnej i pisemnej
opowiadanie o własnych doświadczeniach

» Zawartość:
75 obrazków
wymiary karty 9 x 9 cm
instrukcja
umieszczone w trwałym kartonowym pudełku