Rejestracja Przypomnij hasło

Rozmiar: .

Nr. Katalogowy: 187

Opis produktu
Prezentowana pomoc dydaktyczna przeznaczona jest do wykorzystania w fazie zaawansowanej nauki języka niemieckiego. Zawiera ona najważniejsze zagadnienia z gramatyki realizowane w klasach gimnazjalnych (kurs kontynuacyjny). Wykorzystanie tej pomocy dydaktycznej na lekcjach języka niemieckiego umożliwi, ułatwi Państwu aktywizację ucznia, zmotywuje go do działania oraz pomoże rozwinąć u ucznia umiejętność rozwiązywania problemów. W skład kompletu wchodzi 11 tablic podkładowych oraz plansze z elementami ruchomymi, które są mocowane za pomocą rzepów na wymienionych tablicach.