Kolorowe kamienie

Rozmiar: w opisie

Maty edukacyjne to bogate i efektywne narzędzie do edukacji ogólnorozwojowej oraz językowej dla najmłodszych. Stanowią zintegrowaną pomoc dydaktyczną pozwalającą na optymalne łączenie zabaw ruchowych z grami umysłowymi.

Różnorodne formy zabawy czynią naukę niezwykle wartościową. Przyjazny dzieciom wygląd mat sprawia, że przyswajanie nowych znaczeń staje się dla nich szczególnie atrakcyjne.

Mata edukacyjna „Coloured stones” pozwala na efektywną naukę kolorów w języku angielskim. Skacząc po macie dzieci poznają nowe nazwy, wzbogacając własny zasób słownictwa, a przy tym:

• Ćwiczą percepcję wzrokową i koncentrację;

• Rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność motoryczną;

• Uczą się rozumienia ze słuchu oraz wymowy w języku angielskim.

Mata edukacyjna „Coloured stones” przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Do każdej maty edukacyjnej dołączona jest instrukcja z kilkunastoma przykładowymi zabawami!