• Nowości
  • Promocje

PLANSZE EDUKACYJNE I SZKOLNE TABLICE MAGNETYCZNE

Szkoła Marzeń – pomoce dydaktyczne – Nysa

Nasza firma oferuje szeroki wybór pomocy dydaktycznych dla szkół i placówek edukacyjnych w całym kraju. Proponujemy produkty wysokiej jakości – zarówno pod względem trwałości, jak i wykonania. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi plansze edukacyjne, tablice szkolne suchościeralne, bryły geometryczne, modele anatomiczne, zaślepki do ławek oraz szereg innych przedmiotów, które umożliwią wyposażenie sal lekcyjnych.

Oferujemy przedmioty, które okażą się doskonałą pomocą naukową i pozwolą lepiej zrozumieć rozmaite zagadnienia z zakresu matematyki, języka polskiego, biologii i innych przedmiotów szkolnych. Modele anatomiczne pozwolą objaśnić funkcjonowanie ludzkiego organizmu, zaś bryły geometryczne ułatwią zrozumienie figur przestrzennych. Wsparciem będą rozmaite plansze dydaktyczne dokładnie przedstawiające konkretne zagadnienie, które dodatkowo można rozrysować na naszych tablicach szkolnych suchościeralnych.

W ofercie mamy również meble szkolne i akcesoria do nich jak między innymi zaślepki do ławek.