Książka audio - czerwony kapturek

Rozmiar: 135 x 190 mm

Nr. Katalogowy: 5529

„Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki” ISBN: 978-83-87905-03-3 Wymiary: 135 x 190 mm

„Czerwony Kapturek i inne ...” należy do serii wydawniczej pt.: „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Seria wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem. Atutem są także ciekawe i pełne ciepła teksty autorstwa Magdaleny Kuczyńskiej. Liczne dialogi, różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w bajkowy świat. Płyta jest wspaniałym prezentem dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze mają czas na czytanie swoim pociechom. Łączny czas nagrania to 60 minut 38 sek. Adam Hutyra, Bartosz Kopeć, Agnieszka Łopacka, Agata Ochota-Hutyra.

Na płycie „Czerwony Kapturek i inne...” znajdują się następujące bajki:
1. Jaś i drzewo fasolowe
2. Ołowiany żołnierzyk