dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: PLASTYKA

Podkategoria: dekorujemy i ozdabiamy

Nazwa: Magiczne kółeczka czyli origami płaskie z koła

Rozmiar: 21 x 29,7 cm

Parametry: 1 sztuka

Cena: 24,60 zł brutto

[Nie odnaleziono galerii].
Nr katalogowy: 801-4002

Technika origami płaskie z koła polega na odpowiednim składaniu kolorowych kół różnej wielkości i formowaniu z nich modeli, które następnie są lekko podklejane na kolorowym kartonie. To niewiarygodne, jak wiele form można ułożyć z kół: kwiaty, zwierzęta (żabka, jamnik, wiewiórka, królik), choinkę, koszyczek wielkanocny, Świętego Mikołaja, pajace, lalki. Wspaniała zabawa dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Dorota Dziamska jest doświadczonym pedagogiem i propagatorką sztuki origami w Polsce. Do każdego egzemplarza książki dołączamy komplet kolorowych kółeczek z których można złożyć żabkę.

» Zawartość:
80 stron
format 21 x 29,7 cm
oprawa miękka

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony