dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: GEOGRAFIA

Podkategoria: mapy

Nazwa: Magnetyczna mapa Polski dla dzieci

Rozmiar: 80 cm x 80 cm

Parametry: 1 sztuka

Cena: 346,86 zł brutto

Duża magnetyczna mapa Polski dla dzieci, z kolorowymi, magnetycznymi obrazkami przedstawiającymi:
herby miast, stroje ludowe, zabytki i charakterystyczne miejsca. Edukacyjna mapa Polski dla dzieci została wykonana z trwałej płyty PCV powleczonej folią magnetyczną. Taka technologia powoduje, że mapa jest praktycznnie niezniszczalna i będzie służyć dzieciom przez długie lata.
Do mapy dołączone są trzy zestawy obrazków magnetycznych zawierających herby miast, stroje ludowe, zabytki i charakterystyczne miejsca
Duża, kolorowa mapa ścienna powieszona w sali przedszkolnej lub klasie umożliwia:
- samodzielne przyklejanie przez dziecko odpowiednich obrazków magnetycznych
- zapoznanie się dzieci z kształtem granic Polski
- poznanie sąsiadów Polski
- zapoznanie się z krainami geograficznymi i strojami regionalnymi
- poznanie większych miast i ich herbów
- poznanie charakterystycznych zabytków naszego kraju
Obrazkowa mapa Polski dla dzieci jest wspaniałą pomocą edukacyjną umożliwiającą dziecku zrozumienie otaczającego świata.
Jest również stałym elementem dekoracyjnym sal przedszkolnych, świetlic i klas szkolnych.

« Powrót do poprzedniej strony