dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: BIOLOGIA, PRZYRODA

Podkategoria: elektryczność magnetyzm

Nazwa: Mały elektryk 1

Rozmiar: w opisie

Parametry: 1 kpl

Cena: 194,34 zł brutto zł brutto

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT – jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Witamy w fascynującym świecie elektrycznych eksperymentów, które przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Podczas gdy uczniowie pracować będą z zestawem i składać różne modele, wielokrotnie usłyszą Państwo ich zachwycone głosy pełne odkrywczych sformułowań. Składając model proponowany model dzieci wykorzystują całe swoje dotychczasowe doświadczenie i bawią się techniką w sposób praktyczny. Zwłaszcza, iż budowane urządzenie ma związek z otoczeniem i codziennym życiem. Wykonując eksperymenty z “małym elektrykiem” uczniowie uczą się rozwiązywania problemów poprzez szukanie rozwiązań, porównywanie zadań, stawianie hipotez i ich udowadnianie.

Zawartość:

- 31 elementów (2 podstawki na żarówkę, 2 przełączniki, 1 silniczek elektryczny, 10 przewodów elektrycznych z wtyczkami, 2 podstawy na baterie, 4 łączniki przewodów, 4 podstawy do mocowania układów z pięcioma złączkami, 1 piankowy wiatraczek)

- instrukcja z schematami eksperymentów

- pudełko

Good topspyingapps.com/how-to-hack-a-cell-phone luck, and enjoy everything that ios 9 brings
Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony