Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85

Modele przestrzenne brył i figur geometrycznych

Nie każde dziecko jest w stanie na podstawie samego rysunku wyobrazić sobie konstrukcję graniastosłupa czy prostopadłościanu. Jak więc w zrozumiały sposób wprowadzić uczniów w porywający świat geometrii przestrzennej? W jaki sposób przedstawić im niezwykłe prawidłowości rządzące tym obszarem?

Najlepszym narzędziem do tego celu będą bryły geometryczne. Dzięki nim dzieci na własne oczy zobaczą wszystkie płaszczyzny i przekroje i łatwiej będzie im później dokonywać samodzielnych rysunków, a także obliczać zadania dotyczące pól i objętości.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele interesujących rozwiązań, które przybliżą uczniom własności trójwymiarowych wielościanów. Posiadamy kolorowe bryły porównawcze, jak też siatki do samodzielnego tworzenia form oraz przyrządy do demonstrowania figur obrotowych.

1 2 > >>