Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85

Multimedia projektory uchwyty flipcharty ekrany

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się nowoczesne i zarazem praktyczne akcesoria do przeprowadzania lekcji, które zachęcą młodzież do zadawania pytań oraz poznawania otaczającego świata. Polecamy takie produkty, jak tablica interaktywna oraz rzutnik multimedialny – łatwe w obsłudze i posiadające liczne funkcje dodatkowe. Oprócz tego oferujemy ekrany elektryczne, flipcharty, foliogramy oraz projektory multimedialne. W klasie przyda się również rzutnik slajdów i wizualizer. Każde z oferowanych przez nas urządzeń sprawi, że lekcje matematyki, biologii, chemii czy fizyki staną się interesujące dla uczniów. Zachęcamy do zaopatrywania szkół w nowoczesne rzutniki, ekrany projekcyjne, tablice interaktywne oraz wizualizery.

Lista produktów

1 2 > >>