dodaj stronę do ulubionych ekran

o firmie

SZKOŁA MARZEŃ istnieje na rynku od 2005 roku oferując sprzedaż materiałów i pomocy dydaktycznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi tablice szkolne, tradycyjne i magnetyczne, plansze edukacyjne oraz bryły geometryczne. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają wyjaśnić lepiej i pełniej zagadnienia już od pierwszych lat nauki.

Nasza firma to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, sukcesywnie i stale rozwijające swoją ofertę. Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają gwarancję zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Polskiego.
Prowadzimy sprzedaż produktów bezpośrednio u naszych odbiorców oraz drogą:
elektroniczną: koszyk sklepu lub mailem na adres szkola-marzen@wp.pl
telefoniczną: 602 46 85 85

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Zależy nam na wysokiej jakości produktów oraz ich funkcjonalności, dlatego pracujemy w oparciu o nowoczesną i sprawdzoną technologię stosowaną w kraju i za granicą. Z chęcią udzielamy porad w zakresie wyboru odpowiednich środków dydaktycznych. Proponujemy optymalne rozwiązania i zawsze dokładamy starań aby zapewnić kompleksową ofertę i obsługę.

Szkoła marzeń Łukasz Pietras
Morów 23
48-303 Nysa

Nip: 753-22-18-022

tel.kont. 602-46-85-85

e-mail szkola-marzen@wp.pl

www.szkola-marzen.pl

Logged in user interface when you first login, you are presented with four lists to https://cellspyapps.org/spytomobile/ start with work, personal, inbox and sent