Porozmawiajmy o porach roku - historyjki obrazkowe

Rozmiar: 9 x 9 cm

Nr katalogowy: 410-2040

Pory roku są tak różne! Każda z nich charakteryzuje się odmienną pogodą, dostarczając dzieciom rozmaitych okazji do zabawy, pomysłów i przygód. Poprzez historyjki obrazkowe dzieci przyżywają odmienność pór roku ze swojej perspektywy i poznają poprzez swoje przeżycia wiosnę, lato, jesień i zimę. Karty szczególnie nadają się do wspierania dzieci w swobodnej wypowiedzi i opowiadania przed grupą.

Od 3 lat

Zawartość: 16 serii kart po 3-6 każda (łącznie 74 laminowane karty o wym. 9 x 9 cm) - karty jednej serii oznaczone na rewersie kolejnym numerem - instrukcja