dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. NIEMIECKI

Podkategoria: PUS książeczki

Nazwa: PUS Język Niemiecki 1 – Deutsch macht Spass 1

Rozmiar: 168x235, stron: 32

Parametry: 1 szt

Cena: 13,23 zł brutto

Opis:

Deutsch macht Spass to książeczki, które zostały opracowane dla dzieci rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Ułożone tematycznie ćwiczenia pomagają w opanowaniu i utrwaleniu słownictwa związanego z ich najbliższym otoczeniem, uczą zastosowania podstawowych konstrukcji gramatycznych.
Ciekawe i zabawowe formy ćwiczeń nie sprawiają kłopotu nawet najmłodszym dzieciom, skutecznie zachęcają do doskonalenia znajomości języka niemieckiego.

Zestaw Kontrolny PUS

Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. Zestaw Kontrolny służy zawsze w połączeniu z książeczkami z serii PUS, ponieważ cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.
W końcowej fazie pracy, poprzez porównanie wzoru ułożonego z klocków w Zestawie Kontrolnym z wzorem znajdującym się w książeczce, otrzymujemy informację o poprawności wybranych odpowiedzi. Zestaw Kontrolny “rośnie razem z dzieckiem” i raz zakupiony, służy przez wiele lat do zabawy ze wszystkimi książeczkami PUS.
Licząca ponad 60 tytułów biblioteczka książeczek powiększa się rocznie o przynajmniej 10 nowych tytułów. Uniwersalny System Edukacji PUS poprzez zabawę daje dziecku prawdziwą radość i satysfakcję z efektów samodzielnego działania: wychowuje, kształtując osobowość i charakter, uczy wytrwałości i samodzielności. W sposób aktywny, skutecznie umożliwia zdobycie, poszerzenie i utrwalenie wiedzy.

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony