PUS wyprawka przedszkolaka

Opis:
Wyprawka Przedszkolaka PUS, to komplet na dobry początek: dwie tematyczne książeczki z serii PUS

* Dla przedszkolaków 1
* Abecadło 1

dla najmłodszych dzieci oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym. Klocki służą do zabawy manualnej; do układania w oparciu o ćwiczenia zawarte w książeczkach. W końcowej fazie, poprzez porównanie wzoru ułożonego w Zestawie Kontrolnym z wzorem w książeczce, otrzymuje się informację o poprawności wybranych odpowiedzi.

Zestaw Kontrolny "rośnie razem z dzieckiem" - raz zakupiony, służy przez wiele lat do zabawy z wszystkimi książeczkami z serii PUS. Licząca ponad 80 tytułów biblioteczka książeczek, między innymi do nauczania przedszkolnego, zintegrowanego, matematyki, środowiska, języka polskiego i języków obcych powiększa się rocznie o minimum 10 nowych tytułów.