dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: LOGOPEDIA DYSLEKSJA TERAPIA I ROZWÓJ

Podkategoria: logopedia akcesoria

Nazwa: Ramka (Keyguards) do klawiatury BigKeys

Rozmiar: .

Parametry: 1 sztuka

Cena: 473,55zł brutto

Plastikowe ramki z otworami zaprojektowane zostały specjalnie dla niepełnosprawnych użytkowników komputerów i klawiatur BigKeys. Modele dostępne są dla BigKeys Plus i BigKeys LX. Wykonane są z dobrego jakościowo, przejrzystego akrylu.

W szczególności użytkownicy cierpiący na niedowład kończyn górnych będą bardzo zadowoleni z dodatkowych ramek na BigKeys, ponieważ pomagają one precyzyjnie nacisnąć właściwy klawisz, a jednocześnie dają dłoni wsparcie.
Zaokrąglone otwory w ramce pozwalają na swobodny i jednocześnie bardziej precyzyjny wybór naciskanych klawiszy.

Właściwości:
- Oddzielne ramki dostępne są dla BigKeys Plus i BigKeys LX.
- Wykończony, zaokrąglony otwór – zmniejsza podrażnienia skóry.
- Atrakcyjne, akrylowe, łatwe w czyszczeniu wykończenie.

« Powrót do poprzedniej strony