Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85

Siatki brył i figury płaskie - ( magnetyczne )

Cena brutto: 369.00 PLN 339.48 PLN

Rozmiar: .

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Każda siatka jak i każda figura posiada pasy magnetyczne dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się tablicy szkolnej co ułatwia ich prezentację.

Komplet zawiera pomoce, które mają służyć nauczycielom matematyki. Znajdują się w niej:

- figury geometryczne po odpowiednim złożeniu ułatwią uczniom wyprowadzenie wzorów na obliczenie ich pól,

- siatki graniastosłupów i ostrosłupów prostych, z których łatwo można złożyć bryły,

Zastosowanie magnesów umożliwia łatwe przymocowanie do tablicy szkolnej, co odciąży nauczyciela od wykonywania rysunków.Pakiet edukacyjny zawiera siatki brył:

• ostrosłupa prawidłowego czworokątnego,

• sześcianu (3 sztuki),

• graniastosłupa prawidłowego trójkątnego,

• prostopadłościanu o podstawie prostokąta,

• prostopadłościanu o podstawie kwadratu,

• graniastosłupa o podstawie trapezu równoramiennego,

• graniastosłupa prawidłowego sześciokątnego,

• graniastosłupa o podstawie równoległoboku,