Rejestracja Przypomnij hasło
szkola-marzen@wp.pl 602 46 85 85
0.00 PLN

Szablony do wycinania - karneciki

Cena: 14.76 PLN

Rozmiar: .

.
Nr katalogowy: 320-3018

Wycięte wzroy geometryczne można wykorzystać do techniki origami, do dekoracji prac plastycznych, wykonywania laurek, ramek z otworem na zdjęcie, elementów dekoracji sali. Niektóre szablony posiadają ozdobne brzegi - można podłożyć pod nie kartkę, a rwąc papier uzyskać ozdobny wzór.
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij