dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: J. ANGIELSKI

Podkategoria: tworzenie wyrazów

Nazwa: Zabawy z angielskim owoce i warzywa

Rozmiar: w opisie

Parametry: 1szt

Cena: 29,52 zł brutto

Puzzle z serii „zabawy z angielskim” to prosta i przyjemna forma nauki dla dzieci. Łączy w sobie zalety zabawy tradycyjnymi puzzlami z nauką słownictwa z wielu różnych dziedzin. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na opanowanie języka obcego przez dzieci.

Każda para puzzli składa się z części obrazkowej oraz tekstowej. Na przedzie puzzli znajduje się angielskie słówko oraz obrazek ilustrujący jego znaczenie, natomiast na odwrocie odpowiednio polskie tłumaczenie oraz angielski odpowiednik.

Zestaw zawiera nazwy tradycyjnych polskich warzyw i owoców, zarówno te podstawowe np. apple (jabłko), jak i nieco trudniejsze np. raspberry (malina).

Takie rozwiązanie pozwala dziecku efektywnie opanować nowe oraz utrwalić poznane już słówka poprzez różne formy zabawy.

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony