Zaślepki nakładki do krzeseł i ławek

Rozwiązaniem, które pomoże pozbyć się problemów z zarysowaną podłoga, niebezpiecznie ostrymi krawędziami stelaży oraz zahaczającą się o wystające elementy odzieżą będą plastikowe zaślepki do krzeseł i ławek, które prezentujemy w naszej ofercie. Nakładki dostępne są w różnych kształtach (między innymi prostokątne, kwadratowe i okrągłe) i rozmiarach, dzięki czemu dopasować można je do każdego rodzaju szkolnego mebla. Również ich kolor wybrać można spośród kilku wariantów. Ekonomiczna paczka pozwoli nie tylko wyposażyć w zaślepki większą ilość sprzętów, ale także będzie podręcznym zapasem na wypadek zużycia lub uszkodzenia nakładek.

Lista produktów