dodaj stronę do ulubionych Twój koszyk(produktów w koszyku: 0, suma: 0 PLN)

Kategoria: LOGOPEDIA DYSLEKSJA TERAPIA I ROZWÓJ

Podkategoria: gry planszowe karty domina

Nazwa: Zestaw Do kogo?

Rozmiar: .

Parametry: 1 kpl

Cena: 27,06 zł brutto

Zestaw plakietek i etykietek służy do przenoszenia obrazów z rzeczywistości na obrazki, uświadamianiu dziecku, że słowo (napis) oznacza konkretną rzecz, czynność czy sytuację oraz do nauki czytania. Uczy dziecko rozumienia pytań oraz udzielania odpowiedzi.
Zestaw ten służy do nauki stosowania odpowiedniej formy rzeczownika i zastosowania przyimka (do) w odpowiedzi na pytanie: Do kogo? ( w liczbie pojedynczej i liczbie mnogiej) – poprzez podawanie plakietek i etykietek lub wypowiedź.
Służy do nauki czytania globalnego wyrażeń przyimkowych np.: do pana, do panów

Zestaw zawiera:

- 16 elementów obrazkowych

- 17 etykietek opisowych
- opis przykładowych ćwiczeń

Materiał: tektura

Opakowanie: woreczek + pudełko tekturowe

Ostatnio oglądane:
« Powrót do poprzedniej strony