0.00 PLN

Parawany

Tworzenie rysunków, plakatów, wyklejanek czy kolaży to doskonały sposób na rozwój zdolności plastycznych, ale również manualnych. Nie bez powodu tego typu prace wykonywane są przez dzieci na każdym etapie edukacji. Do ekspozycji takich dzieł doskonale sprawdzą się tablice korkowe oraz sztalugi Wszystkie z nich stanowią nieodzowny element wyposażenia każdej szkoły, dlatego nie powinno ich zabraknąć w Twojej.

W naszym sklepie znajdziesz parawany w kilku wersjach – korkowe, tekstylne, ale również suchościeralne-magnetyczne. Warto wyposażyć się w każdy z nich, dzięki czemu możesz nie tylko stworzyć wystawę, ale też skorzystać z niego podczas lekcji, np. wypisując na nim najważniejsze zagadnienia. Dobrze wyposażona placówka edukacyjna pozwoli uczniom jeszcze lepiej się rozwijać i urozmaici lekcje.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij