Bajkowe kółeczka czyli origami płaskie z koła

Rozmiar: 20,5 x 29,5 cm

Nr katalogowy: 801-4001

Tym razem przeniesiemy się w świat bohaterów ulubionych książek. Z kolorowych kółek wyczarujemy postaci krasnoludków, czarownicy, królewny Śnieżki, Małej Syrenki, Pippi Langstrump, a nawet Harry?ego Pottera! Technika origami płaskie z koła polega na odpowiednim składaniu kolorowych kół i modelowaniu z nich form, które należy następnie delikatnie podkleić na kolorowym kartonie. Wspaniała zabawa dla przedszkolaków i dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej!

» Zawartość:
80 stron