0.00 PLN

BASIC BUDDY w torbie

Cena brutto: 2698.62 PLN

Zestaw 5 fantomów BASIC BUDDY zapakowany w praktyczną torbę do nauki masażu serca i sztucznego oddychania metodą usta-usta.

Fantom BASIC BUDDY to prosty w obsłudze, bezawaryjny i ekonomiczny fantom do nauki masażu serca i sztucznego oddychania metodą usta-usta. Realne wymiary oraz anatomiczne punkty orientacyjne pomagają w odnalezieniu właściwego miejsca ułożenia rąk do pośredniego masażu serca. Realistyczny opór podczas ucisku klatki piersiowej (tryb dorosły lub dziecko), udrożnienie dróg oddechowych po właściwym odchyleniu głowy oraz widoczne unoszenie się klatki piersiowej w czasie dostarczania powietrza pomagają w opanowaniu prawidłowych technik udzielania pierwszej pomocy.

I. Specyfikacja - dane techniczne

Torba na 5 fantomów – BASIC BUDDY

Jednorazowe drogi oddechowe (50 szt.)

Łyżka do zmiany dróg oddechowych (5 szt.)

II. Akcesoria/elementy zużywalne

Torba Basic Buddy na 5 fantomów

Jednorazowe drogi oddechowe (10szt.)

Jednorazowe drogi oddechowe (100szt.)

Łyżka do zmiany dróg oddechowych

Zestaw fantomów BASIC BUDDY:


1. IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA INSTRUKTORÓW SZKOLĄCYCH Z ZAKRESU UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY W DUŻYCH GRUPACH.

2. SPECJALNE, JEDNORAZOWE DROGI ODDECHOWE ELIMINUJĄ PROBLEMY ZWIĄZANE Z DEZYNFEKCJĄ I ZAPOBIEGAJĄ ZAKAŻENIOM KRZYŻOWYM

3. DZIĘKI NISKIEJ CENIE KAŻDY Z UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ MA MOŻLIWOŚĆ PRAKTYCZNEJ NAUKI PRZEZ ZDECYDOWANIE DŁUŻSZY CZAS NIŻ, W WYPADKU, GDY DYSPONUJEMY TYLKO JEDNYM FANTOMEM.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij