0.00 PLN

Benq krótkoogniskowy 3D

Cena brutto: 3997.50 PLN

Rozmiar: 29,0 x 27,8 x 9,4 cm

Projektor idealnie współpracuje z każdą tablicą interaktywną. Takie rozwiązanie pozwala na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie, a co gwarantuje aktywny udział w lekcjach !

Benq jest projektorem o krótkiej ogniskowej. Rzuca obraz z małej odległości. Jest idealny do montażu na specjalnym uchwycie zintegrowanym z tablicą interaktywną.

Nowe rozwiązania zastosowane w projektorze dają duże możliwości prowadzenia lekcji i wykładów.

Posiada własność projekcji stereoskopowej (3D). Dzięki temu można realizować super nowoczesne lekcje, dające studentom i uczniom możliwość przestrzennego zobaczenia obiektów na zajęciach z anatomii, biologii czy nawet historii.

Projektor wyróżnia się wysokim kontrastem obrazu, na poziomie 2400:1, co gwarantuje najwyższą jakośc obrazu. Wyświetlane prezentacje, czy filmy są bardzo wyraźne.

Opracowana przez BenQ technologia Brilliant Color pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności, z dużą głębią kolorów.

Układ 3D Color Management zapewnia indywidualną kontrolę kolorów, co pozwala dobrać barwę, nasycenie i przyrost kolorów podstawowych do optymalnej wartości, w zależności od wymagań konkretnych aplikacji.

Zaawansowana technologia przetwarzania obrazu optymalizuje nasycenie barw. Technologai ta została opracowana przez trzy firmy blisko ze sobą współpracujące - BenQ Philips oraz Texas Instruments.

Projektor jest idealnie przygotowany do pracy w salach wykładowych. Jego atutem jest specjalna, szczelna konstrukcji układu optycznego, która eliminuje konieczność wymiany filtrów. Takie oszczędności są możliwe podczas użytkowania projektorów DLP. W przypadku projektorów LCD wymiana filtrów jest konieczna.

Łatwy system monitoringu i ochrony szczególnie sprawdza się w szkołach. System Crestron RoomView LAN z dostępem chronionym hasłem.

Właściwości:
- projektor BenQ krótkoogniskowy 3D

- 2500 lumenów ANSI

- rozdzielczość XGA (1024 x 768)

- kontrast: 2400:1

- sygnał wideo: Pal, Pal-M, Pal N, Pal-60, SECAM, NTSC, HDTV 720p, 1080i, EDTV 480p,
576p

- lampa: 210 W

- żywotność lampy: maks. 3000 h (4000 h w trybie oszczędnym)

- ręczny ustawianie ostrości

- proporcje obrazu: 0,61:1

- soczewki: F = 2.6, f = 6.9 mm

- wbudowane głośniki 2 x 5 W

- poziom szumu: 32 dB (27 dB w trybie oszczędnym)

- częstotliwość pozioma: 31 ~ 93 kHz

- częstotliwość pionowa: 48 ~ 86 Hz

- funkcja Freeze

- zabezpieczenie przed kradzieżą Kensington
- SRGB

- technologia Brilliant Color

- cyfrowy zoom (2x)

- ochrona hasłem

- WLAN

- pilot wraz z laserowym wskaźnikiem

- pobór energii: 295 W

Złącza:

2x D-sub 15 pin
, S-Video
, RCA video
, RCA Stereo
, Mini jack
, RS232C 9 Pin Din
, RJ45

Wymiary:

- 29,0 x 27,8 x 9,4 cm (dł. x szer. x wys.)

Waga:

- 3,5 kg

Kolor:

- czarny
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij