0.00 PLN

BENQ MX krótkoogniskowy 3D

Cena brutto: 4988.88 PLN

Rozmiar: 404x324x229 mm

Przeznaczony przede wszystkim dla odbiorców z sektora ekukacyjnego
Firma BenQ zaprezentowała pierwszy model uniwersalnego projektora 3D Ready z serii – Ultra ShortThrow – MX. Projektor przeznaczony jest przede wszystkim dla odbiorców z sektora edukacyjnego. Wyróżniającą go cechą jest bardzo krótki dystans projekcji - 0.3:1, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dużego obrazu z bardzo małej odległości od ekranu – z odległości zaledwie 48 cm obraz

o przekątnej 2 m (78”) – wielkość najpopularniejszych tablic interaktywnych.
Znakomicie zwiększa to komfort pracy – projektor nie oślepia prowadzącego prezentacje, a prelegent nie rzuca na ekran swojego cienia.
Cechy te powodują, że projektor doskonale współpracuje z interaktywnymi tablicami.

Wyjątkowa Asferyczna Konstrukcja Obiektywu dla Projekcji z Krótkiego Dystansu
BenQ jako globalny ekspert w technologii DLP® zdecydowanie wyróżnia się w sprzedaży na całym świecie marki projektorów z krótko ogniskową. Ten niekwestionowany lider oferuje obraz doskonałej jakości zdefiniowanej przez zadziwiającą jakość kolorów i dobrze ukierunkowanej projekcji tekstu
dzięki wyjątkowej asferycznej konstrukcji obiektywu.

BenQ - Ekskluzywna Asferyczna Konstrukcja Obiektywu

Projekcja obrazu znacznie wyraźniejsza, ostrzejsza oraz stabilny obraz.
Ściśle Ukierunkowanie Projekcji Tekstu dla Dużo Lepszego Odczytu

Zalety Wyświetlania Obrazu z Krótkiego Dystansu

Zero Ograniczeń Miejsca Wyświetlania Obrazu
Wystarczy wyobrazić sobie wolność tej samej jakości projekcji z odległości na pół wymaganej!
Będziesz mieć znacznie większą elastyczność w wyborze miejsca projekcji!
To magia ten krótki rzut!

Zero Światła Oślepiającego Wykładowcę
Krótki rzut odległości projekcji utrzymuje światło z projektora poza bezpośrednim polem dotarcia do oczu wykładowcy, co pozwala zachować skupienie się wyłącznie na widowni.
Zero Zakłóceń

Pożegnaj się z cieniami, które często zakłócają Twoją prezentację. Z odległości wyświetlania projekcji tak bliskiej, zarówno Ty jak i Twoi odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się bez obawy wywołania przeszkód między projektorem i ekranem!
Projekcja - 3D Ready

Projektor wyposażony jest
w technologię do projekcji 3D, co da Ci te same niesamowite efekty 3D jakie pojawiają się w filmach 3D. Brak dodatkowych kosztów dla efektów 3D sprawia, że dzięki projektorowi 3D-ready Firmy BenQ Twoja widownia otrzyma niezapomniane wrażenia!. Wszystko co musisz zrobić to dodać okulary 3D.Magiczna wyprawę czas zacząć!

Incjatywa Zajęć Klasowych3 przy Pomocy Wizualizacji 3D

Wpływ wizualizacji 3D jest pozytywnie zbadana i udowodniona przy pomocy nauki uczniów wszystkich typów programu Excel! Incjatywa Zajęc Klasowych3 DLP 3D Firmy Texas Instruments wskazuje na radykalną poprawę w 35% wynikach testów uczniów z wdrożenia pilotażowego programu symulacji 3D dla całego stanu Illinois.

Łatwa Instalacja oraz Prosty Monitoring i Obsługa

BenQ pomaga uważnie śledzi każdy projektor na terenie kampusu (szkoły) - pozwalając personelowi IT który zarządza systemami placówki na utrzymaniu kontroli bez żadnych dodatkowych kosztów! Projektor przeznaczony jest do bezproblemowego podłączenia do instniejącej sieci LAN - czy to Crestron, PJ-Link lub SNMP. BenQ oferuje wbudowany system kontroli projektorów sieci za darmo, więc wszystko, czego potrzebujesz to kabel LAN do ustawienia kontroli!

Przydatne Funkcje dla Wykładowców

20W Duży Głośnik i Mikrofon

Wykładając donośnym głosem może być dość niewygodne - zwłaszcza, gdy musisz zrobić, to przez cały dzień! BenQ oferuje idealne rozwiązanie dla średnich i dużych sal lekcyjnych: Dwa 10W - wbudowane głośniki oraz gniazdo mikrofonu. Teraz możesz wykładać głośno i wyraźnie bez wysiłku - nie musisz przy tym mieć przy sobie przenośnego zestawu głośnomówiącego i nosić go z klasy do klasy.
Duża Wygoda Prezentacji

Projektor obsługuje wyświetlanie prezentacji na dwa sposoby - z dysku flash USB oraz zdalnego pulpitu. Nauczyciele mogą wykładać z uprzednio zapisanych prezentacji JPEG na dysku flash USB lub zdalnie poprzez dostęp do swojego komputera za pomocą bezprzewodowej myszy i klawiatury za pośrednictwem sieci LAN. Ponieważ nie ma w takim przypadku potrzeby instalacji komputera w każdej klasie, szkoła może zaoszczędzić sporo pieniędzy na utrzymaniu i naprawie komputerów!

Wiele opcji wyświetlania
Projektory są potężnym narzędziem do tworzenia udanych prezentacji.
Aby zapewnić sprawne prezentacje z Twojej strony, BenQ zintegrował różne funkcje w modelu MX tak, żeby dopasować wszystko do Twoich potrzeb!

USB Display oferuje wygodę plug-and-play połączenia USB - z automatycznym wykrywaniem rozdzielczości dla wyświetlania najlepszej prezentacji
i rozszerzenia wsparcia dla jednoczesnego wyświetlania wielu projekcji.
LAN Display oferuje ekonomiczne rozwiązanie do zarządzania realizacją projektora za pomocą pojedynczego kabla LAN do kontroli i wyświetlania obrazu. Funkcja ta oferuje również jednoczesne 1-8, 4-1 lub częściową opcję wyświetlania projekcji na lepsze zarządzanie zawartością do dyskusji, prezentacji, szkoleń i nauczania w klasie.
Funkcja Bezprzewodowego Wyświetlania obrazu to brak plątaniny kabli w trakcie Twojej prezentacji dzięki Bezprzewodowemu Adapterowi (opcja), to również duży ekran wyświetlanego obrazu prezentacji.
Wyświetla Podtytuł (transkrypt dialogu)
Możliwość bezpośredniego wyświetlania napisów (transkryptu dialogu) bez potrzeby instalowania modułu zewnętrzengo. Doskonały dla oglądania w głośnych warunkach, nauki języka obcego lub innych przypadkach, kiedy jest potrzeba wyświetlania na ekranie transkryptu dialogu.

Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli
Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony .
Teraz, z czterech różnych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można łatwo napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii lub wykresów.

Specyfikacja

Technologia: DLP

3D Ready: DLP 3D READY

Rozdzielczość podstawowa: XGA (1024 x 768)

Rozdzielczość maksymalna: WUXGA (1920 x 1200)

Jasność: 2500 ANSI lumen

Moc lampy: 230 W

Żywotność lampy (normal): 3500 h

Żywotność lampy (econo): 5000 h

Kontrast: 3000 :1

Format obrazu (standard): 4:3

Format obrazu (kompresowany): 16:9

Min. wielkość obrazu: 60 cale

Maks. wielkość obrazu: 300 cale

Obsługa NTSC/PAL/SECAM: Tak

Obsługa HDTV: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p

Głośniki: 2x10Watt

Prezentacja bez komputera: Tak

Obraz w obrazie (PIP): Tak

Wymiary (szer x gł x wys): 404x324x229 mm

Waga: 5,8 kg

Głośność (normal): 36 dB

Głośność (econo): 30 dB

Pilot: ze wskaźnikiem laserowym

Opis: Projektor o ultrakrótkim rzucie - obraz 78" z 48cm. Przesył obrazu po sieci LAN, USB reader.

Gwarancja na projektor: 36 mies

Gwarancja na lampę: 36 lub 2000h
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij