EduSensus Logopedia 2.0 pakiet podstawowy

Rozmiar: w opisie

Najnowsza wersja programu eduSensus Logopedia jest zwieńczeniem 20 lat pracy nad produktami służącymi do terapii logopedycznej. Dzięki ciągłemu doskonaleniu rozwiązań technologicznych eduSensus Logopedia 2.0 idealnie wpisuje się w potrzeby dzieci oraz terapeutów. Marka eduSensus od lat skutecznie wspomaga terapeutów w ich codziennej pracy.

• 100% publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych w Polsce pracuje z programem eduSensus Logopedia.
• Metodykę produktu eduSensus Logopedia opracowali najlepsi specjaliści w tej dziedzinie.
• Program zachowuje tzw. czystość fonetyczną, co stanowi unikalną cechę wśród innych pomocy logopedycznych.
• Serię opracowano z myślą o wsparciu terapii najczęściej występujących zaburzeń mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
• O kompleksowości terapii opartej na programach eduSensus Logopedia świadczą m.in.: nowe tradycyjne pomoce logopedyczne, szkolenia związane z produktem i bezpłatne konsultacje ze specjalistą, a także bezpłatna pomoc techniczna.
• Produkty z tej serii otrzymały liczne prestiżowe certyfikaty, nagrody oraz rekomendacje.Dzięki atrakcyjnej grafice oraz wielu animacjom praca z programami logopedycznymi Young Digital Planet staje się dla małego pacjenta wspaniałą przygodą. Tysiące multimedialnych ekranów zaprojektowano zgodnie z metodyką postępowania terapeutycznego. Stworzono je z myślą o jak najszybszym osiąganiu określonych celów terapeutycznych. Konsultantem merytorycznym serii eduSensus Logopedia jest dr Anna Walencik-Topiłko – logopeda, polonistka oraz autorka książek
o tematyce poprawnościowej.

EduSensus Logopedia uznana została za wyrób medyczny. Spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych 93/42/EEC i odpowiadającej jej polskiej normy ISO 13485.

GRATIS! Aplikacja logopedy
GRATIS! Profesjonalny mikrofon

Pakiet podstawowy zawiera:

• Aplikację logopedy – program zarządzający z wbudowanym modułem diagnostycznym; Aplikacja logopedy w wersji 2.0 oferuje wiele nowych funkcjonalności, ich obsługę ułatwia opracowany wraz z logopedami, przyjazny użytkownikowi interfejs;
• 5 programów do diagnozy i terapii logopedycznej, współdziałających z Aplikacją logopedy:

• Szereg szumiący: moduł podstawowy
• Szereg syczący: moduł podstawowy
• Szereg ciszący: moduł podstawowy
• Różnicowanie szeregów
• Głoska r: moduł podstawowy

Dodatkowo, programy są wyposażone w szereg narzędzi pomocniczych, takich jak:

• interfejs foniczny – nowość w wersji 2.0, urządzenie opracowane przez specjalistów z Politechniki Gdańskiej; gwarantuje idealną jakość dostarczanego do programu sygnału dźwiękowego niezależnie od jakości sprzętu komputerowego.
• profesjonalny mikrofon
• nakładki na mikrofon, umożliwiające higieniczne prowadzenie terapii

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE:• MS Windows XP/Vista 32- i 64-bit/Windows 7 32- i 64-bit
• procesor 2.33 GHz Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 2800+
• 512 MB RAM (zalecane 1 GB)
• karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768 z tysiącami kolorów
• napęd CD-ROM/DVD-ROM
• karta dźwiękowa z podłączonymi głośnikami lub słuchawkami
• interfejs foniczny z podłączonym mikrofonem
• Internet Explorer 6.0 lub wyższy
• mysz
• port USB 2.0

W zestawie znajdują się następujące dodatki i pomoce tradycyjne:• Książeczka „Ćwiczeń stos i labiogramy, czyli pięknie głoski wymawiamy!”
• Zestaw obrazków „Już potrafię to wymówić!”
• Zestaw plakatów „Już potrafię to wymówić!”
• Szpatułki logopedyczne
• Kolorowe piórka
• Kolorowe słomki

Inspirację dla terapeuty stanowią dodatkowe materiały do zajęć logopedycznych zawarte
w „Przewodniku metodycznym”:
• scenariusze zajęć logopedycznych,
• zestaw 150 terapeutycznych łamigłówek, zagadek i wierszyków.