EduSensus Logopedia - pakiet podstawowy

Rozmiar: w opisie

Logopedia – kompleksowe narzędzie terapeuty. Zwykle terapia logopedyczna jest procesem bardzo złożonym i żmudnym, wymagającym od terapeuty ogromnego wysiłku, zmierzającego zarówno do zmotywowania młodego pacjenta, jak i wspierających go rodziców. Każdy logopeda, oprócz wiedzy, przekazuje dziecku entuzjazm i wiarę w sens żmudnej terapii, nie pozwalając zwątpić w to, że każdy może i powinien rozwijać umiejętność prawidłowej wymowy.

EduSensus, od lat skutecznie wspiera terapeutów w ich codziennej pracy. Seria multimedialnych programów eduSensus Logopedia umożliwia specjalistom prowadzenie profesjonalnej diagnozy i terapii logopedycznej w formie zabawy. Dzięki atrakcyjnej grafice oraz wielu animacjom praca z programami logopedycznymi eduSensus staje się dla małego pacjenta prawdziwą przygodą – idealną formą nauki prawidłowej wymowy.
Nabycie umiejętności wyraźnej wymowy jest niejako wtórnym efektem wspaniałej zabawy z Mówtakami i innymi postaciami z serii eduSensus Logopedia.

Serię programów eduSensus Logopedia opracowano z myślą o wsparciu terapii najczęściej występujących zaburzeń mowy u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Materiał ćwiczeniowy, przeznaczony do terapii głosek, zachowuje tzw. czystość fonetyczną, co znacznie zwiększa jego skuteczność i pozytywnie wyróżnia tę serię produktów spośród innych propozycji tego typu dostępnych na rynku.

Seria eduSensus Logopedia stworzona została przy współpracy z grupą najlepszych specjalistów, cechuje się ona wielką dbałością o poprawność merytoryczną. Dzięki temu, logopeda otrzymuje do ręki kompleksowe narzędzie, które jest wspaniałym ułatwieniem w jego codziennej pracy i gwarancją najwyższej jakości prowadzonej terapii.

Program eduSensus Logopedia został uznany za wyrób medyczny. Spełnia on wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych 93/42/EEC i odpowiadającej jej polskiej normy PN-EN ISO 13485: 2003/AC:2007.

GRATIS! Aplikacja logopedy
GRATIS! Profesjonalny mikrofon

Główne cechy programu:

Pakiet podstawowy zawiera:

• Aplikacja logopedy – program zarządzający
• 5 programów do diagnozy i terapii logopedycznej, współdziałających z Aplikacją logopedy:

* Szereg szumiący
* Szereg syczący
* Szereg ciszący
* Różnicowanie szeregów
* Głoska r

Program wyposażono w szereg narzędzi pomocniczych, takich jak:

• kalibrator dźwięków
• profesjonalny mikrofon
• nakładki na mikrofon, umożliwiające higieniczne prowadzenie terapii

UWAGA!
Zestaw został wzbogacony o dodatkowe pomoce tradycyjne:

a. Książeczka z zestawem labiogramów i ćwiczeń
b. Zestaw obrazków „Już potrafię to wymówić!”
c. Zestaw plakatów „Już potrafię to wymówić!”
d. Szpatułki logopedyczne
e. Kolorowe piórka
f. Kolorowe słomki

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE:

• MS Windows XP/Vista/Windows 7
• Internet Explorer 6.0 lub wyższy
• zalecane: procesor klasy Pentium IV 2,4 GHz oraz 512 MB RAM
• karta dźwiękowa z wejściem liniowym z podłączonymi głośnikami lub słuchawkami
(w laptopach – karta dźwiękowa PCMCIA z wejściem liniowym)
• karta graficzna (minimalna rozdzielczość 800x600) z tysiącami kolorów
• mikrofon dołączony do zestawu Logopedia
• port USB