EduSensus Sfonem 2.0

Rozmiar: w opisie

Sfonem – skuteczne narzędzie multimedialne w rękach innowacyjnego terapeuty. Zaburzenia słuchu fonemowego mogą prowadzić do wadliwej realizacji fonemów i trudności w czytaniu i pisaniu. Niepoprawna analiza i synteza słuchowa mogą zaważyć na dalszym rozwoju mowy dziecka.

Sfonem jest programem opracowanym z myślą o diagnozie i terapii umiejętności analizy i syntezy słuchowej. To multimedialne narzędzie umożliwia badanie słuchu fonemowego u dzieci, a jednocześnie znacznie podnosi atrakcyjność ćwiczeń logopedycznych.

Sfonem to narzędzie niezwykle skuteczne w diagnozie i terapii zaburzeń słuchu fonemowego.

Najnowsza wersja programu eduSensus Logopedia jest zwieńczeniem 20 lat pracy nad produktami służącymi do terapii logopedycznej. Dzięki ciągłemu doskonaleniu rozwiązań technologicznych eduSensus Logopedia 2.0 idealnie wpisuje się w potrzeby dzieci oraz terapeutów. Marka eduSensus od lat skutecznie wspomaga terapeutów w ich codziennej pracy.

EduSensus Logopedia uznana została za wyrób medyczny. Spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych 93/42/EEC i odpowiadającej jej polskiej normy ISO 13485.

UWAGA!
Program WYMAGA Aplikacji logopedy w wersji 2.0 oraz Interfejsu Fonicznego. Program jest rozszerzeniem funkcjonalności Pakietu Podstawowego lub Poszerzonego Logopedii 2.0!

Program ten umożliwia:

• diagnozę zaburzeń słuchu fonemowego
• kształtowanie słuchu fonemowego dzięki bogatemu pakietowi ćwiczeń
• indywidualizację terapii
• naukę i terapię poprzez zabawę

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE:

• MS Windows XP/Vista 32- i 64-bit/Windows 7 32- i 64-bit
• procesor 2.33 GHz Intel Pentium 4, AMD Athlon 64 2800+
• 512 MB RAM (zalecane 1 GB)
• karta graficzna pracująca z rozdzielczością 1024x768 z tysiącami kolorów
• napęd CD-ROM/DVD-ROM
• karta dźwiękowa z podłączonymi głośnikami lub słuchawkami