0.00 PLN

Fantom kobiety BLS i AED z torbą i matą

Cena brutto: 2109.45 PLN

Rozmiar: .


Tors kobiety do BLS / AED to sprawdzony fantom, łączący w sobie realizm i użyteczność z atrakcyjną ceną.

 Fantom przeznaczony jest do nauki resuscytacji krążeniowo – oddechowej (w celu udrożnienia dróg oddechowych wymagane jest odchylenie głowy), oraz pomocy osobie, która się zadławiła (wykonywanie rękoczynu uciśnięcia nadbrzusza).

Tors kobiety posiada wyraźnie zaznaczone punkty orientacyjne - na klatce piersiowej krzywizny anatomiczne (łuk żebrowy i wyrostek mieczykowaty) oraz sutki, co umożliwia właściwą lokalizację miejsca ułożenia rąk do masażu serca. Realny opór klatki piersiowej  przy wykonywaniu ucisku i naturalne ruchy przy prowadzeniu wentylacji. „Naturalne w dotyku ciało`` wykonane z pianki poliuretanowej, na której znajduje się odpinana winylowa skóra ułatwia czyszczenie, natomiast indywidualne maseczki twarzowe ułatwiają dezynfekcję i chronią przed przenoszeniem zakażeń krzyżowych.
 

Zestaw zawiera:
- fantom kobiety-tors,
- wymienne drogi oddechowe (3 szt.),
- maski twarzowe (3 szt.).
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij