0.00 PLN

Gabloty informacyjne

W naszym asortymencie dostępne są gabloty informacyjne, które stanowią niezbędny element wyposażenia placówek edukacyjnych. Wszystkie z nich wykonane zostały z malowanego proszkowo aluminium, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo w szkole, dlatego też w oferowanych produktach zastosowano specjalną szybę, która pękając nie rozbija się na drobne części.

Klientom oferujemy również modele mające powierzchnię korkową, tekstylną lub aluminiową, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich odpowiednią dla siebie. W zależności od modelu drzwiczki wykonywane są ze szkła lub pleksi i zamykane na zamek imbusowy. Do każdego produktu dołączone są elementy mocujące, za pomocą których można je bez trudu umieścić na ścianie.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij