0.00 PLN

Klocki przestrzenne Geo - zestaw klasowy

Cena brutto: 356.70 PLN

Rozmiar: .

.
Nr katalogowy: 155-1500

System klocków geometrycznych GEO to marzenie każdego nauczyciela matematyki. W zestawie znajdziemy elementy w formie siedmiu różnych figur geometrycznych o długości boków 7 - 10 cm. Klockiłączymy ze sobą w prosty sposób na kliknięcie, a złączenie jest ruchome jak zawias (kąt obrotu do 270 stopni). Każda figura posiada otwór, co ułatwia rozkładanie, a także umożliwia odrysowywanie. Za pomocą klocków uczniowie moga zbudować wiekszość najważniejszych brył przestrzennych. Po rozłożeniu bryły można sprawdzić, jak wygląda jej siatka.

System Geo oferuje 7 różnych kształtów. Każdy klocek posiada otwór - z jednej strony ułatwia to składanie i rozkładanie, a z drugiej dodatkowo podkreśla kształt figury. Bezpieczne i trwałe.

» Zawartość:
28 trójkątów równobocznych
14 trójkątów prostokątnych równoramiennych
28 trójkątów równoramiennych
84 kwadraty
28 prostokątów
8 pięciokątów
8 sześciokątów
łącznie 198 elementów w 4 kolorach
zamykane pudełko
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij