0.00 PLN

Las i ochrona środowiska - plansze i karty pracy

Cena brutto: 295.52 PLN

Rozmiar: .

.
Nr katalogowy: 400-5205

Pomoc dydaktyczna jest gotowym materiałem poglądowym, służącym do wprowadzania nowych treści lub będącym doskonałym uzupełnieniem bezpośrednich doświadczeń dziecka. Stwarza możliwość zadawania pytań oraz uzyskiwania odpowiedzi. Dzieci poznają budowę lasu, najważniejsze drzewa i krzewy, grzyby, rośliny i zwierzęta spotykane w lesie. Kilka plansz poświęconych jest klimatowi, obiegowi wody w przyrodzie oraz różnorodnym krajobrazom. Zestaw dydaktyczny ułatwia zrozumienie zjawisk i praw rządzących przyrodą, przedstawia wpływ człowieka na środowisko. Opracowane wyrazy i wyrażenia do wszystkich ilustracji pozwalają na kojarzenie obrazka z wyrazem, umożliwiają wprowadzanie ćwiczeń z czytania globalnego we wszystkich grupach wiekowych. Materiały do drukowania stwarzają okazję do utrwalania wiedzy, przygotowują do nauki pisania oraz tworzenia własnych dziecięcych albumów przyrodniczych.

Od 3 lat

Zawartość: 18 kolorowych plansz A3 - płyta CD ze wszystkimi planszami i kartami pracy z możliwością wielokrotnego drukowania (do kolorowania i wycinania) - teczka
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij