0.00 PLN

Dysleksja progr.multimed.

Klientom oferujemy szeroki wybór programów multimedialnych, które stanowią doskonałe pomoce dydaktyczne. Logopedia i dysleksja to zestaw do nauki, który zawiera płyty z ćwiczeniami, zestawy pocztówek ortograficznych, kolorowe kółka, które są pomocne w diagnozie, a także dyplomy i naklejki. Cały pakiet Edusensus ma na celu pomóc w codziennej pracy z dziećmi, umożliwia on także zbieranie informacji i monitorowanie ich postępów.

W naszym sklepie dostępne są dwa pakiety Edusensus, które przeznaczone są do nauki dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Oba doskonale sprawdzą się zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Edusensus pozwala połączyć naukę z zabawą, a przy tym ułatwia dzieciom zdobywanie nowych umiejętności.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij