0.00 PLN

Książki ćwiczenia i pusy

Zadania rozwiązywane regularnie z dziećmi pozwalają im pokonywać trudności oraz pozytywnie wpływają na percepcję wzrokową i słuchową. Logopedia i dysleksja to coraz bardziej powszechne problemy wśród dzieci, dlatego też tak ważne jest przeprowadzanie zajęć, które stymulują prawą i lewą półkulę mózgu. W naszym sklepie dostępne są książki i ćwiczenia, które przeznaczone są dla maluchów ze skrzyżowaną lateralizacją, z wadami wymowy, a także mających trudności w nauce.

Oferujemy różne pakiety przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Wszystkie zawierają kolorowe obrazki, które dodatkowo zachęcają maluchy do rozwiązywania zadań. Wśród nich znajdziesz zarówno te, które rozwijają pamięć, umiejętności sekwencyjne, jak i koordynację wzrokowo-ruchową.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij