0.00 PLN

Pomoce sensoryczne

Praca nad zdolnością logicznego myślenia u dzieci ułatwi im w przyszłości szybsze przyswajanie wiedzy z matematyki oraz innych przedmiotów ścisłych. Dlatego też w naszym sklepie dostępne są pomoce sensoryczne, takie jak trójkąty konstrukcyjne, wprowadzające malucha w świat geometrii.

Jednak wiele dzieci ma problemy nie tylko z matematyką, ale również z wymową oraz pisownią. Logopedia i dysleksja to coś, co można wyeliminować korzystając z odpowiednich ćwiczeń, które mogą mieć formę zabawy. Odpowiednia terapia oraz kształtowanie umiejętności ćwiczenia sprawności dłoni, ale także pobudzanie wyobraźni mogą bardzo wesprzeć maluchy. Sprawność motoryczną i koordynację ruchową doskonale rozwinie gra Brązowe Schody, którą znajdziecie w naszej ofercie.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij