Magiczne kwadraty czyli origami płaskie z kwadratu

Rozmiar: 21 x 29,7 cm

Nr katalogowy: 801-4003

Niezwykła książka, która wprowadzi twoje dziecko w świat magicznych kwadratów, to znaczy w barwną sztukę origami polegającą na odpowiednim składaniu kolorowych kwadratów różnej wielkości i formowaniu z nich modeli. Chcesz rozwinąć umiejętności plastyczne i wyobraźnię twojej pociechy? Kolorowe kompozycje roślinne, kwiaty, lwy, żyrafy, postaci z bajek ? to tylko początek tego, co czeka twoje dziecko podczas zabawy w origami. Wspaniała książka dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Kolorowe ilustracje i zdjęcia! Do każdej książeczki dołączony jest komplet kolorowych kwadratów, z których można złożyć pajacyka.

» Zawartość:
80 stron