Młody Einstein - Ćwiczenia dla bystrzaków

- Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową
- Ćwiczy zręczność i sprawność
- Przygotowuje do obowiązków szkolnych

Program jest zestawem gier ćwiczących zdolności niezbędne w rozwoju każdego dziecka w wieku 4-8 lat. Poszczególne gry uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, sprawności i szybkości podejmowania decyzji. Wszystkie te umiejętności wpływają wszechstronnie na rozwój dziecka. Sprawiają że dziecko szybciej i pełniej rozwija się poprzez zabawę.
Atrakcyjna multimedialna realizacja sprawia, że dzieci sięgają często po program i z ochotą wykonują zadania.
Gry są dokładnie omówione, tak by obsługa i samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów. Każda gra dostępna jest w 3 stopniach trudności, pozwala to indywidualnie dopasować ją do aktualnych potrzeb. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)