Młody Einstein - Ćwiczenia logiczno-pamięciowe

- Trening pamięci i logiki
- Kształtuje logiczne myślenie
- Rozwija pamięć i koncentrację
- Ćwiczy spostrzegawczość i szybkość reakcji

Gry i ćwiczenia przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat. Zawierają szereg zabaw i ćwiczeń kształtujących zdolności logicznego myślenia oraz rozwijających pamięć.
Poszczególne zadania to trening pamięci i logiki, rozwój zdolności koncentracji i logicznego myślenia oraz spostrzegawczości i szybkości reakcji.
Zabawy wydobywają potencjał intelektualny dziecka, rozwijają umiejętność szybszego uczenia się, dają dzieciom pewność siebie i wiarę w swoje możliwości.
Atrakcyjna multimedialna realizacja przyciąga uwagę dzieci i powoduje że chętnie korzystają z programu rozwijając się wszechstronnie.
Wszystkie ćwiczenia dostępne są w 3 stopniach trudności, co pozwala dopasować je do rozwoju dziecka. Ćwiczenia są dokładnie omówione i pokazane na przykładach dzięki czemu dzieci bez trudu mogą same z nich korzystać.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)