Młody Einstein - Ćwiczenia matematyczne

- Uczy liczyć i porównywać
- Rozwija sprawność liczenia
- Kształtuje myślenie matematyczne

Program jest zbiorem specjalnie przygotowanych gier, zadań i ćwiczeń matematycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-8 lat. Ćwiczenia uczą liczyć i porównywać, rozwijają sprawność liczenia, kształtują myślenie matematyczne. Stanowią świetną pomoc w początkach edukacji matematycznej.
Atrakcyjna forma realizacji programu sprawia, że dzieci chętnie z niego korzystają, bawią się i rozwijają swoje umiejętności matematyczne.
Dzięki wyborowi poziomu trudności każdej gry i ćwiczenia, program umożliwia dopasowanie ćwiczeń do aktualnych umiejętności dziecka. Każde ćwiczenie dostępne jest w 3 stopniach trudności przez co program może wzrastać wraz z rozwojem dziecka i być stale wykorzystywany. Wszystkie ćwiczenia są dokładnie omówione i przedstawione na przykładach. Pozwala to dzieciom samodzielnie i bezstresowo korzystać z programu.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...