0.00 PLN

Młody Einstein - Czytamy i Liczymy

Cena brutto: 49.20 PLN

Rozmiar: .

.
Pakiet edukacyjny Młody Einstein "Czytamy i liczymy"

Pakiet składa się z 3 zestawów gier i ćwiczeń edukacyjnych:

1. Młody Einstein – Czytam i liczę
2. Młody Einstein - Ćwiczenia matematyczne
3. Młody Einstein – Pamięć i Spostrzegawczość

Pakiet zawiera 17 gier i ćwiczeń edukacyjnych dla dzieci w wieku 5-8 lat
Ćwiczy umiejętności czytania i liczenia
Gry i ćwiczenia w trzech stopniach trudności
Bawi, uczy, wszechstronnie rozwija

Przygotowane przez fachowców praktyków, zajmujących się na co dzień pracą z dziećmi, programy zawierają serie gier i ćwiczeń wspomagających rozwój dzieci oraz kształtujących poszczególne umiejętności. Treści zawarte w poszczególnych programach działają ogólnorozwojowo, wszechstronnie rozwijają i utrwalają umiejętności pomagając sprostać obowiązkom szkolnym.

1. Młody Einstein – Czytam i liczę

Ćwiczenia z literkami, cyferkami i słowami
Uczy czytać, liczyć i rozumieć
Rozwija umiejętności szkolne
Zwiększa rozumienie słyszanego i czytanego tekstu

Program zawierający szereg gier i ćwiczeń matematyczno-językowych przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-8 lat. Poszczególne zabawy zawierają ćwiczenia z literkami, cyferkami i słowami. Uczą i rozwijają sprawność czytania i liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu.
Pomysłowość i atrakcyjna multimedialna oprawa wszystkich gier sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po program, korzystając z niego samodzielnie.
Ćwiczenia są dokładnie omówione i przedstawione na przykładach, a ich obsługa przemyślana w taki sposób, by samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów.
Każde ćwiczenie posiada 3 stopnie trudności, pozwala to indywidualnie dopasować go do aktualnych możliwości dziecka. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.

2. Młody Einstein - Ćwiczenia matematyczne

Wprowadza w świat matematyki
Uczy liczyć i porównywać
Rozwija sprawność liczenia
Kształtuje myślenie matematyczne

Program jest zbiorem specjalnie przygotowanych gier, zadań i ćwiczeń matematycznych przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-8 lat. Ćwiczenia uczą liczyć i porównywać, rozwijają sprawność liczenia, kształtują myślenie matematyczne. Stanowią świetną pomoc w początkach edukacji matematycznej.
Atrakcyjna forma realizacji programu sprawia, że dzieci chętnie z niego korzystają, bawią się i rozwijają swoje umiejętności matematyczne.
Dzięki wyborowi poziomu trudności każdej gry i ćwiczenia, program umożliwia dopasowanie ćwiczeń do aktualnych umiejętności dziecka. Każde ćwiczenie dostępne jest w 3 stopniach trudności przez co program może wzrastać wraz z rozwojem dziecka i być stale wykorzystywany.
Wszystkie ćwiczenia są dokładnie omówione i przedstawione na przykładach, pozwala to dzieciom samodzielnie i bezstresowo korzystać z programu.

3. Młody Einstein – Pamięć i spostrzegawczość

Rozwija pamięć i koncentrację
Ćwiczy spostrzegawczość i wyobraźnię
Przygotowuje do obowiązków szkolnych
Owocuje łatwością zdobywania wiedzy

Program to zestaw gier wpływających na rozwój pamięci i spostrzegawczości, a więc cech mających pierwszorzędne znaczenie dla rozwoju każdego dziecka. Gry przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-8 lat. Ćwiczenie pamięci owocuje szybkimi postępami w nauce oraz łatwością zdobywania i utrwalania wiedzy.
Atrakcyjna multimedialna realizacja sprawia, że dzieci sięgają często po program i z ochotą wykonują zadania.
Gry są dokładnie omówione, tak by obsługa i samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów.
Każda gra dostępna jest w 3 stopniach trudności, pozwala to indywidualnie dopasować ją do aktualnych potrzeb. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij