Młody Einstein - Zdolności i Talenty

Rozmiar: .

Pakiet edukacyjny Młody Einstein "Zdolności i talenty"

Pakiet składa się z 3 zestawów gier i ćwiczeń edukacyjnych:

1. Młody Einstein – Rozwijamy wyobraźnię
2. Młody Einstein – Ćwiczenia dla bystrzaków
3. Młody Einstein – Dźwięki, kształty, kolory

Pakiet zawiera 21 gier i ćwiczeń edukacyjnych dla dzieci w wieku 4-9 lat
Kształtuje i rozwija zdolności i talenty
Gry i ćwiczenia w trzech stopniach trudności
Bawi, uczy, wszechstronnie rozwija

Przygotowane przez fachowców praktyków, zajmujących się na co dzień pracą z dziećmi, programy zawierają serie gier i ćwiczeń wspomagających rozwój dzieci oraz kształtujących poszczególne umiejętności. Treści zawarte w poszczególnych programach działają ogólnorozwojowo, wszechstronnie rozwijają i utrwalają umiejętności pomagając sprostać obowiązkom szkolnym.

1. Młody Einstein – Rozwijamy wyobraźnię

Kształtuje wyobraźnię dziecka
Rozwija pomysłowość i kreatywność
Wyzwala umiejętności plastyczne
Uczy koncentracji uwagi

Zestaw ćwiczeń i zabaw rozwijających i kształtujących wyobraźnię dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia rozwijają pomysłowość i kreatywność. Uczą koncentracji uwagi oraz wyzwalają umiejętności plastyczne.
Profesjonalne przygotowanie programu w połączeniu z mnogością funkcji i możliwości powodują, że dzieci z ochotą bawią się nim rozwijając się wszechstronnie.
Każde ćwiczenie dostępne jest w 3 stopniach trudności, dzięki czemu można go dopasować do aktualnych możliwości dziecka. Obsługa programu jest prosta, a każde ćwiczenie dokładnie omówione dzięki czemu korzystanie z programu nie sprawia dziecku najmniejszych problemów.

2. Młody Einstein – Ćwiczenia dla bystrzaków

Wyzwala bystrość umysłu
Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową
Ćwiczy zręczność i sprawność
Przygotowuje do obowiązków szkolnych

Program jest zestawem gier ćwiczących zdolności niezbędne w rozwoju każdego dziecka w wieku 4-8 lat. Poszczególne gry uczą koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności, sprawności i szybkości podejmowania decyzji. Wszystkie te umiejętności wpływają wszechstronnie na rozwój dziecka. Sprawiają że dziecko szybciej i pełniej rozwija się poprzez zabawę.
Atrakcyjna multimedialna realizacja sprawia, że dzieci sięgają często po program i z ochotą wykonują ćwiczenia.
Gry są dokładnie omówione, tak by obsługa i samodzielne korzystanie z programu nie sprawiało dzieciom żadnych kłopotów.
Każda gra dostępna jest w 3 stopniach trudności, pozwala to indywidualnie dopasować ją do aktualnych potrzeb. Umożliwia też długie używanie programu w miarę rozwoju dziecka.

3. Młody Einstein – Dźwięki, kształty, kolory

Wszechstronnie rozwija
Kształtuje wyobraźnię
Rozwija spostrzegawczość i pamięć
Ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową

Jest to zbiór gier i zabaw gwarantujących wszechstronny rozwój dzieci w wieku 3-6 lat. Program składa się z przygotowanego przez fachowców-praktyków zestawu ćwiczeń ogólnorozwojowych kształtujących wyobraźnię, ćwiczących pamięć i spostrzegawczość oraz usprawniających koordynację wzrokowo-ruchową.
Wszystkie gry dostępne są w 3 stopniach trudności, co pozwala dopasować je do aktualnych możliwości dziecka. Atrakcyjna realizacja połączona z łatwością obsługi i dokładnym omówieniem i przestawieniem każdego zadania sprawiają, że dzieci z ochotą sięgają po program bawią się za jego pomocą w miłej bezstresowej atmosferze.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)