Religia plansze

Chociaż religia nie jest obowiązkowym przedmiotem szkolnym, dla wielu uczniów stanowi istotny element życia duchowego. Zaproponowane w tej kategorii plansze pozwolą dzieciom uczęszczającym na katechezę lepiej zapoznać się między innymi ze strukturą roku liturgicznego oraz treścią poszczególnych modlitw. Będą one również ciekawym elementem wystroju i urozmaiceniem sal katechetycznych. W ofercie posiadamy materiały dedykowane różnym grupom wiekowym: dzięki nim łatwiej będzie wytłumaczyć przedszkolakom zwyczaje i obrzędy towarzyszące polskim świętom, a także zainteresować nieco głębszymi, filozoficznymi tematami starszą młodzież.